Bresser Lazer Mesafe Bulucu ve Hız Göstergesi LV 6x25 - 800 m

Ürün Kodu: 2302655

Bresser Lazer Mesafe Bulucu ve Hız Göstergesi LV 6x25 - 800 m

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bir avcı ya da okçuysanız, bir hedefe olan mesafeyi ölçebilmenin için ne kadar yararlı olduğunu bilirsiniz. Bresser lazer mesafe bulucular işte bunu yapabilir ve bu kullanışlı aracı spor veya hobinize dahil ettikten sonra, daha önce o olmadan nasıl yaptığınızı merak edeceksiniz!

Lazer mesafe bulucular onu yönelttiğiniz şeye doğru dar lazer ışını göndererek ve geri gelen ışığı toplayarak çalışır. Hesaplamalar ışının bu yolculuğu yapması için gereken zamanın uzunluğuna göre yapılır ve ardından sonuçları bir LCD ekranda görürsünüz. Bu tek önemli bir fark dışında, mesafe bulucular bir tek ya da çift tüplü dürbüne benzer. Kullanıcı göz merceği denilen bir uçtan bakar ve daha büyük uç ışığı toplar, bu nedenle milimetre cinsinden gösterilen optik boyutu önemli bir faktördür. Mesafe bulucularda entegre büyütme özelliği de vardır ve bazı dürbünlere göre genellikle nispeten düşük enerjilidir, böylece hedefiniz parlak kalır, görüş alanınız daha geniştir ve mesafe bulucuyu fazla titreme veya sarsılma olmadan elde tutabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçları karşılamak için, TrueView model seçenekleri çok çeşitli menziller, görünüm açıları ve namlu tasarımlarını kapsar. 

Bresser TrueView serisinde en uygun fiyatlı seçenek 4x21 LR800 Mesafe Bulucudur. Üçlü namlu tasarımı, optik tüpüne ek olarak, cihazda iki namlu daha olduğu anlamına gelir. Birisi amaçlanan yansıtıcı hedefe çarparak dönen bir lazer ışını gönderir. Neredeyse anında, diğer namlu dönen ışını alır ve ölçümler hesaplanır. 800 yardaya kadar mesafeleri doğru ölçmek için tasarlanmış olan LR800 mesafe bulucuda 21 mm objektif merceği, 4x büyütme, 12mm göz ve dürbün mesafesi ve 8 derece görüş açısı vardır. Cihaz 9 volt pille çalışır ve göz merceğini korumak için bir mercek kapağı vardır. 

Önemli ölçümleri aynı olmakla birlikte, Bresser TrueView LR800WP Mesafe Bulucu su geçirmezlik gibi ek bir özelliğe sahiptir ve bu onu toz ve kirden de korur. Daha net hedef görüntüleri ağlayan kolay kavramalı bir odakla çarkı ile de güçlendirilmiştir ve LR800WP daha uzu süre dayanan CR2 3 volt pille çalışır. 

Bu mesafe bulucular serisinin yüksek ucunda 650 yardaya kadar mesafeleri doğru ölçen TrueView LR6x25 bulunur. Bu model ile, lazer aynı namlu tarafından gönderildiği ve alındığı için sinyal açısının aynı kalması nedeniyle daha hassas ölçümler üretebilen ikili namlu tasarımına geçersiniz. 25mm objektif merceği daha da fazla ışık toplama yeteneği sunar ve büyütme gücü 6x olur. Bresser TrueView LR6x25 Mesafe Bulucuda 12 mm göz ve dürbün mesafesi ve 6 derece görüş açısı vardır. Son derece taşınabilir olmakla birlikte, LR6x25 modelinde daha fazla stabilite gerektiğinde kullanabileceğiniz tripod yuvası vardır. Ayrıca kolay kavramalı odakla çarkı vardır CR2 3 volt pille çalışır. 

Tüm Bresser Mesafe Bulucuları kaymaz kauçuk kaplamalıdır ve bir taşıma çantası, kayış ve mercek bezi ürünle birlikte verilir.

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bresser Lazer Mesafe Bulucu ve Hız Göstergesi LV 6x25 - 800 m

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT