Braun AS 530 Satin Hair 5 AirStyler Saç Şekillendirici

Ürün Kodu: 2280228

Braun AS 530 Satin Hair 5 AirStyler Saç Şekillendirici

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

BRAUN AS 530 SATİN HAİR 5 AİRSTYLER SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ İÇİN ÜRÜN DETAYLARI

Bukleler
Yumuşak, parlak, doğal görünümlü saçlar tüm zamanların favorisidir. Kendi kıvırcık saçlarınızı Braun Satin Hair? 5 Airstyler ile oluşturun ? Şu adımları izlemelisiniz: gevşek, büyük veya sıkı bukleler elde etmek için büyük bir fırçayı kullanın.Saç tutamlarını Airstyler şekillendiricinizin ucuna dolayın, tutun ve bırakın.

Dalgalar
Göz alıcı 1940 Hollywood saç stilleri ya da yumuşak doğak,doğal görünüm için- Dalgalı saçlar görünüşünüze canlılık getirir ve yüzünüzün güzelleğini ortaya çıkarır. Çok çekici sağlam dalga stilleri oluşturmak için, büyük fırçayı kullanın, saçınızı gevşek bir şekilde bir şekilde dolayın, yavaşça çekerek bırakın.

Kıvırın
Görünüşünüze mükemmel bir dokunuş ile hareket verin. Herhangi bir stil için modern kıvrımlara kolaylıkla Braun Satin Hair? 5 Airstyler ile ulaşılabilir. Sadece saçınızın uç kısmını fırçaya dolayın, tutun ve bırakın. Daha sağlam kıvrımlar elde etmek için saçınızı daha sıkı sarın.

Hacim
Muhteşem hacimli saçlar! Kadınların istediği bir numaralı şey. Braun Satin Hair? 5 Airstyler ile gösterişli hacim sadece şekillendirme ve kurutma uzaklığında. Saçınızı dipten uca hacimlendirmek için sadece makinenizi kullanın.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Braun AS 530 Satin Hair 5 AirStyler Saç Şekillendirici

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT