Bonie Ter Önleyici Antiperspirant

Ürün Kodu: 2075924

Bonie Ter Önleyici Antiperspirant

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bonie Ter Önleyici (Anti - Persipirant)

TANIM
Bonie ter önleyici, terlemeyi tamamen kesmeyen yalnızca geçici bir süre için kontrolünüz altında tutan, el ayak ve vücudunuzda kullanabileceğiniz bir solüsyondur.
KULLANIM ALANI
Terleme tümüyle istemimiz dışında gelişen, metabolizmamızın doğal bir fonksiyonudur. Üstelik vücudumuz için iki önemli işlevi vardır; cildi nemlendirip, vücut ısısını sabitler ve vücudun boşaltım sistemine katkıda bulunur. Dolayısıyla da terlemeyi tamamen kesmek son derece zararlıdır. Kokteyl, nişan, düğün, iş görüşmesi veya toplantı gibi önemli faaliyetlerde, istediğiniz zaman aralığında Bonie ter önleyici sayesinde terden kurtulabilirsiniz.
Bir insan vücudunda en fazla ;
El ve ayak
Göğüs
Koltukaltı
bölgeleri terleme yapar.
Bonie ter önleyici sayesinde aşırı terleme, ter kokusu ve kıyafetlerinizdeki ter lekelerinden kurtulacaksınız. Üstelik kokusuzdur doğal olarak da parfüm kokunuzu bozmaz.
ETKİ MEKANİZMASI
Bonie ter önleyici sayesinde nemi azaltıp, terlemeyi geçici süreliğine durdurabilirsiniz.
Üstelik cildinize tazelik ve ferahlık hissi verir. İçeriğindeki özel formülü sayesinde vücudunuzda herhangi  bir yapışkanlık hissi, elbiselerinizde leke ve iz bırakmaz.
KULLANIM ŞEKLİ
Bonie ter önleyiciyi kullanmadan önce uygulayacağınız bölgenin kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Sabahları düzenli kullanımı dışında ihtiyaç dahilinde gün içerisinde de istenildiği kadar kullanılabilir. Kullandıktan sonra etkisini son buldurmak istediğinizde Bonie ter önleyici uyguladığınız bölgeyi bol su ile yıkamanız yeterli olacaktır.
CİLT TİPİ
Her cilt tipine uygundur.
İÇERİK
Deionized water, aluminum chlorohydrate, denatured ethly alcohol, dimethicone, polyquaternium, methyichloroisothiazolinone.
İÇERİK DETAYLARI
Deionized water sayesinde cildinize tazelik ve ferahlık hissi verir ayrıca içeriğindeki aluminum chlorodydra

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bonie Ter Önleyici Antiperspirant

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT