Bonie Cream Çatlak Giderici Krem

Ürün Kodu: 2076055

Bonie Cream Çatlak Giderici Krem

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

TANIM

Cilt çatlaklarını onarıcı ve önleyici bakım kremi.
KULLANIM ALANI

Cildin kilo alıp vermelerden, hamilelik döneminden veya ergenlik çağındaki hızlı gelişiminden kaynaklanan tahribatların (beyaz çizgiler) minimize olmasına yardımcı olur.
ETKİ MEKANİZMASI

Bonie değişik cilt katmanlarındaki kolajen ve poliprotein üretimini uyararak cildin kendisini yeniden inşa etmesine, hasarlı cilt dokularının onarılıp güçlendirilmesine ve hücrelerde tutulan suyun atılmasına yardımcı olarak cildin sıkılaşmasını sağlar. Cilt çatlaklarını onarıcı ve önleyici bu krem çatlaklara bağlı çizgileri ve renk değişimlerini minimuma indirir.
CİLT TİPİ

Tüm cilt tipleri için uygundur.
KULLANIM ŞEKLİ

Sabah ve akşam cilt üzerine masaj yapılarak uygulanır.
İÇERİK

Cetyl stearyl alcohol / Cetyl Stearyl alcok,hol 12 M / Glycerin / Paraffinum liquidium / Vaselin flant / Purified lanolin / Zinc Oxyde D-panthenol / Emuoil / Propolis / German Chamomile extract / DI-Alpha tocopheryl acetate / Evening primrose oil / Butylated hydroxy toluenum / Dimer distearyl tricarbonate / Alpha-bisabolol / Zinc / Streate / Hexamidineisetionate Methylchloroisothiazolinone / Parfum / Deionize water
İÇERİK DETAYLARI

Çinko oksit : Astrenjan özelliğe sahiptir, cildi toparlar. Mikroplara karşı etkili antibaktariyel ve hücre yenilemesini arttıran bir maddedir. Cildin su kaybetmesini önler. Yazın güneş, kışın soğuk yanıklarına karşı koruyucudur.

Emu yağı : Emu yağı omego 6 ve omega 9 yağ asitlerini içerir. Bu temel asitler, hücre zarlarının gelişmesine ve vücudun daha etkin besin kullanımına büyük katkı sağlar. Ayrıca her ikisinde de cilt nemlendirici özellik bulunmaktadır. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz olmasında yüksek etkiye sahiptir.

Panthenol : Cildi yenileme özelliğine sahip cilt proteinidir. Dokuların yapımında ve ciltte yeni hücrelerin gelişmesinde önemli bir etkendir.

Propolis : Arıların ürettiği bu doğal antibiyotik, vitamin ve mineral deposudur. Polendeki tüm vitaminler A, B (1,2,3,4,5,6,7,8,9,12),C,D,E,H,P,PP dir. Ortalama %25 oranında protein içerir. Bu protein içinde insan vücudu için gerekli olan temel aminoastilerin tamamı bulunur. Demir, bakır, kalsiyum, potasyum, fosfor, sodyum, magnezyum ve iyot polende varlığı tespit edilen elementlerden bazılarıdır.

Alman papatya ekstresi : En önemli özelliği anti septik olmasıdır. Duyarlı ve problemli ciltler için cildi besleyici etkiye sahiptir. Hücre yapımını derideki yara, kesik, çatlak ve yanıkların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Vitamin E : Cilt hücrelerini yenileyen E vitamini, doğal nemlenme, kırışıklık ve çatlakları düzeltme amacıyla kullanılmaktadır. Hücrelerin daha uzun yaşamasını sağlayarak vücuttaki oksijenin en iyi şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Anti oksidan özelliği göstermektedir. Hücrelerin oksidatif tahripten korunmasını sağlar ve cildin elastikiyetini korur.

Çuha çiçeği yağı : Çuha çiçeği tohumlarının preslenmesi sonucu elde edilmiş tamamen doğal bir üründür. %9,5 oranında gama linoneik asit (GL)%72 oranında omega 6(LA) , %8 oranına omega 9 (oleik asit), potasyum ve magnezyum içerir. GLA önemli yağ asitlerinden biridir. GLA sağlık için gereklidir. Çünkü vücuttaki bütün organları kontrol eden ve hormonlara benzer etki gösteren bileşiklerin (prostoglamdin-PGS) üretiminde kullanılır. Bu bileşikler özelikle dolaşım deri ve savunma sisteminde etkilidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bonie Cream Çatlak Giderici Krem

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT