Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Birmot

Araçlar için akü arıyorsanız Oto Aksesuarları listesinin altında bulunan akü kategorisine göz atabilirsiniz. Bu kategoride bulunan Birmot aküler ihtiyacınızı gidermek için doğru bir tercih oluyor. Uzun ömürlü ve yoğun olarak kullanımlara dayanıklı şekilde üretiliyor. Özel tasarımlarından dolayı Birmot akü ömür boyunca bakım gerektirmiyor. Son derece güçlü kalsiyum alaşımlı plakaları bulunuyor. Her türlü iklim koşulunda kullanıma uygun olan ürün yüksek marş gücü elde etmenize olanak sağlıyor.


Markanın ürünleri güçlü elektrik iletimine sahip olarak piyasaya sürülüyor. Elektrik iletiminin rahat ve güçlü olmasa kayıpları engelleyip daha stabil bir şekilde çalışmasına ve daha uzun ömürlü olmasına sebep oluyor. Ürünlerinde şarj durumunu gösteren indikatörler yer alabiliyor. Birmot akü yorumları göz önüne alınınca kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve güvenle satın alınan bir marka olduğu ortaya çıkıyor.


Akü seçimi yakıt tüketimi ve arcın çalışma performansı için son derece önemli bir konudur. Aracınız için en doğru aküyü seçmek gerekiyor. Kötü akü tercihleri aracın çekiş gücünün düşmesine ve tam performansta çalışmamasına sebep olabiliyor. Aynı zamanda yakıt tüketimini de arttırabiliyor. Birmot bu konuda oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Birmot akü fiyatları için kategori içindeki ürünlere göz atabilir ve fiyatlar hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.


Akülerde alev tutucular ile ekstra güvenlik sağlanıyor. Bunun yanında buşon tasarımlarının nasıl olduğu ve sızdırmazlık konusundaki başarısı da güvenlik için dikkat edilmesi diğer konular arasında yer alıyor. Güvenlik konusunda iddialı olan ürünler uluslararası ölçülerdeki her pozisyonda monte edilebiliyor. Birmot akü 60 amper, 75 amper, 90 amper ve üzerindeki türleri ile aracınız için alınması gereken bir ürün olarak piyasaya sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT