Big Joy BcaaBig 544 Gr Karpuz

Ürün Kodu: 2698478

Big Joy BcaaBig 544 Gr Karpuz

En geç 18 Temmuz Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
140,00 TL
134,90 TL (KDV Dahil)
Tek Çekim

Ürün Özellikleri

BIGJOY BCAABIG toz formunda kompleks bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

BCAABIG'i Eşsiz kılan nedir?

BIGJOY BCAABIG her porsiyonunda 15.000 mg amino asit olacak şekilde 2:1:1 BCAA oranına sahip tam 10.000 mg BCAA, 4000 mg glutamin, 1000 mg taurin ve elektrolitler sunar.

BIGJOY BCAABIG sadece antrenman öncesinde değil, özellikle antrenman sırasında ve sonrasında kullanılabilecek bir üründür. İçeriğindeki taurin canlandırıcı etkiye sahip bir amino asittitr, fiziksel performansı artırmaya yardımcı olur. Elektrolitler ise antrenman sırasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengeler ve kaslarınızın tam kapasite çalışmasına destek olur.

Ayrıca içeriğindeki 4000 mg glutamin antrenman sonrasında kasların toparlanmasında kilit rol oynar. Glutamin yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir.

BIGJOY BCAABIG, karpuz aroması ile benzersiz bir tada sahiptir.

Ne zaman kullanılır?
1 servis (17 gr) ürünü 350-500ml su ile karıştırarak antrenman öncesi, sırası ya da sonrasında kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Big Joy BcaaBig 544 Gr Karpuz

140,00 TL
134,90 TL (KDV Dahil)
Tek Çekim
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT