Bestline Vira 100 cm Banyo Dolabı - Beyaz

Ürün Kodu: 2281869

Bestline Vira 100 cm Banyo Dolabı - Beyaz

En geç 11 Ağustos Cuma günü kargoda.
439,90 TL (KDV Dahil)
48,88 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

- Alt modül:                       Üst Modül: 
Genişlik : 100 cm          Genişlik : 100 cm
Yükseklik : 85 cm         Yükseklik : 103 cm
Derinlik : 52 cm             Derinlik : 18 cm

- Bestline ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolü yapılarak tüketiciye sunulur.
- Banyo dolaplarımızın gövdesi ?E1? kalitesinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.
- Banyo dolaplarımızın kapakları 18 mm kalınlığında dayanıklı HİGH-GLOSS melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.
- Lavabolar 1. Sınıf seramiktir.
- Kullanılan kulplar, ayarlanabilir ayaklar, menteşeler ve spot diğer ürünlerde olduğu gibi 1. Sınıf ürünlerden seçilmekte olup hepsi TSE? ye uygundur. Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
- Ürünlerimiz çevreye ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
- Banyo dolabı ürünlerimizin ÜST MODÜLÜ demonte, jelatinlenmiş ve kolilenmiş olarak teslim edilecektir.
- Banyo dolabı ürünlerimizin ALT MODÜLÜ demonte olarak üretilip jelatinlenerek, ÜST MODÜL kolisinin içine konularak teslim edilecektir.
- Alt ve üst modül tek koli içerisinde, seramik lavabo tek koli içerisinde (kasalı) olmak üzere; bir banyo dolabı toplam 2 koli halinde üretilip siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir.
- Banyo dolabı ürünlerimizin üst modülü monteli olduğu için kurulum gerekmez.
- Sadece banyo dolabımızın alt modülü demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Ayaklı olduklarından duvara montaj gerektirmez. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz. Ürünümüzün yanında kurulum şeması mevcuttur.
- Ürün tedarik süresi 5-7 gün olup, ürün kargoya verildiğinde kargo bilgisi tarafınıza mail olarak gönderilecektir.
- Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.
- Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.
- Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının bulunduğunuz ilde kargo acentası mevcut değilse mobil bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimatı yapılır.
- İl, ilçe merkezleri ve mobil bölge dışında kalan köy, kasaba ve mücavir alanlar gibi bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Bu tür bölgelerde ürünleri kargo şubesinden teslim alınız.
- Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
- Dolaplarımızı benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerini;
Kolay temizlik,
Antibakteriyel olmasından dolayı sağlıklı bir ortam,
Bozulmayan renk zerafeti olarak sıralayabiliriz.
- Renk, desen model konusunda Farklı olmayı amaçlayan Bestline, sizleri kalitesiyle tanışmaya davet ediyor.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bestline Vira 100 cm Banyo Dolabı - Beyaz

 
439,90 TL (KDV Dahil)
48,88 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT