Bestline Optimum Bilgisayar Masası - Beyaz

Ürün Kodu: 2290695

Bestline Optimum Bilgisayar Masası - Beyaz

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri:


Genişlik:70 cm

Derinlik: 19 cm

Yükseklik: 61 cm

Açılan Masa Derinliği: 45 cm

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri:
Bestline ürünleri insan ergonomisi göz önünealınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılaraküretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur?


İncelediğiniz Optimum Fonksiyonel BilgisayarMasası, Bestline markasının demonte serisinde yer almaktadır. Bu serinin enönemli özelliklerinden biride, üründe kullanılan renk ve desenalternatifleridir. Tüm renk ve desenlerimiz odalarınızda kullandığınız diğereşyalarınızla uyum içerisinde olacaktır. Bu ürünün 5 ayrı renk ve desen alternatifibulunmaktadır.

Ürünümüzde, 18 mm kalınlığında dayanıklımelamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.

Kullanılan tüm aksesuarlar, uzun yıllarsorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, 1. sınıfta olup, TSE'ye uygundur.


Kurulumve Montaj:
Bilgisayar Masamız, özel kargo paketindestreçlenip, stroforlanarak demonte halinde tek koli içerisinde siz değerlimüşterilerimize teslim edilecektir.


Ürünümüz demonte olup kurulumu çok kolaydır.Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla ya da şarjlı matkapla montaj şeması vemontaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe vedefalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme veaksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin kaliteli olmasındandolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.


Bestline markalı ürünlerin tümünde, Türkiye'deilk defa uygulamaya koyduğumuz kurulum ve montaj videolarımızı, koliiçerisinden çıkacak, markamıza ait "Youtube" kanalından izleyerekkurulum ve montaj işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo:
Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargogörevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağıtutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargoşirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali vedeğişimi yapılamamaktadır.

GarantiSüresi :
· Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Bestline Optimum Bilgisayar Masası - Beyaz

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT