Bestline Luxxe Home Yıldız TV Ünitesi - Beyaz

Ürün Kodu: 2290485

Bestline Luxxe Home Yıldız TV Ünitesi - Beyaz

En geç 19 Aralık Pazartesi günü kargoda.
99,90 TL (KDV Dahil)
11,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri:


Genişlik: 120 cm

Derinlik: 38 cm

Yükseklik: 41 cm

Uydu Alıcısının GeldiğiBölümün Ölçüleri:

Genişlik: 38,8 cm

Derinlik: 38 cm

Yükseklik: 22,4 cm

Her Bir Duvar RafınınÖlçüleri:

Genişlik: 45 cm

Derinlik: 17 cm

Yükseklik 11,8 cm

4'' ve altı tümtelevizyonlar ile uyumludur.

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri:
Luxxe Home ürünleri insan ergonomisi göz önünealınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılaraküretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur?


İncelediğiniz Yıldız TV Ünitesi, Luxxe Homemarkasının demonte serisinde yer almaktadır.

Ürünümüzün TV sehpasımodülünde 3 adet açık raf bulunmaktadır. Açık bölümlere uydu alıcısı, DVDoynatıcı ve oyun konsolu gibi gereçleri koyabilirsiniz. TV Sehpası modülündenayrı olarak ürüne ait 3 adette açık raf bulunmaktadır. Bu raflara da çerçevelerinizi,saatinizi ve birbirinde şık biblolarınızı yerleştirebilir, evinizindekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.

Ürünümüzde, 18 mmkalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.

Kullanılan ayaklar veduvara askı elemanları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 1.sınıfta olup, TSE'ye uygundur.Kurulum ve Montaj:
TV Ünitemiz, özel kargo paketinde streçlenip,stroforlanarak, demonte şekilde tek koli içerisinde siz değerli müşterilerimizeteslim edilecektir.


Ürünümüz demonte olup kurulumu çok kolaydır.Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla ya da şarjlı matkapla montaj şeması vemontaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe vedefalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme veaksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin kaliteli olmasındandolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.Kargo:
Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargogörevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağıtutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargoşirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali vedeğişimi yapılamamaktadır.

Garanti Süresi :
· Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bestline Luxxe Home Yıldız TV Ünitesi - Beyaz

 
99,90 TL (KDV Dahil)
11,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT