Bestline Gold Serisi ''High Gloss Lake Parlaklığı'' Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily

Ürün Kodu: 2351770

Bestline Gold Serisi ''High Gloss Lake Parlaklığı'' Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri:

Komple:

Yükseklik: 152 cm ( Ayaklarla Beraber)

Genişlik: 41 cm ( Ayaklarla Beraber)

Derinlik: 12,5 cm

 

Gövde:

Yükseklik: 122 cm (Ayaksız)

Genişlik: 37 cm (Ayaksız)

Derinlik: 11 cm

 

Ürün Özellikleri:

Kapak:

Renk: Parlak Beyaz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı MDF Profil

 

Gövde:

Renk: Parlak Beyaz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı Yonga Levha

 

Ayaklar:

Renk: Parlak Beyaz

Malzemesi:

Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı 

ABS Plastik 

Ürün ergonomisi ve dayanaklılığının artırılması amacıyla ürünümüzün ayakları ABS Plastik malzemeden imal edilmektedir


 

Kalp Şeklinde Küpe Standı:

Renk: Beyaz

Askı Adedi: 108 adet tekli küpe alabilecek kapasite


 

Kancalar:

Renk: Beyaz

Askı Adedi: Toplam 32 adet kanca


 

Yüzüklük:

Renk: Siyah

Adet: 41 adet yüzük alabilecek kapasite


 

Kapak İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Malzemesi: 3 mm MDF 

 

Gövde İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Malzemesi: 3 mm MDF 

 

Raf Bölmeleri:

Renk: Beyaz


Bölme adedi: 10 adet farklı ebatlarda bölme (İçerisine koyacağınız aksesuar, parfüm, deodorant, oje gibi kişisel bakım ürünlerinizin düşmemesi için bariyer korumalı)

Raf Bölmeleri;

Yüksekliği: 53 cm

Genişliği: 33 cm

Derinliği: 9 cm

 

Menteşe: 

Frenli menteşe olması sayesinde yumuşak kapak açılımı ve kapatımı

 

Kulp:

1 adet kristal cam kulp

 

Kilit:

1. Kalite ithal, işlevsel,güçlendirilmiş çelik kilit ve anahtar

 

Ayna:

4 mm kalınlığında 1.kalite, Şişecam marka flotal ayna

 

Ayarlanabilme özelliği:

Boyunuza göre dilediğiniz gibiayarlayabilir, daha dik ya da daha eğimli olmasını çok kolay bir şekildesağlayabilirsiniz.

 

Ürün Açıklamaları:

 

En yeni ev dekorasyon trendlerinden   GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolaplarımızla, mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra, boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak, odanızahem düzen hem şıklık katacaksınız.

 

Kutularda, çekmecelerde ya da dolapların işlevsiz bölümlerinde sakladığınız, takı ve aksesuarların, parfümlerin,deodorantların her daim elinizin altında düzenli bir şekilde bulunmasını, kolay ulaşılabilir olmasını ve odanızdaki tüm dağınıklığa son verdirmeniz için ideal olan,   Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımız,gösterişli bir aynayla tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

 

% 100 el işçiliği ile imal edilmiş olan   GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızın ön tarafı şık bir boy aynası iç kısmı ise sürekli birbirine karışmasından sıkıldığınız Takı ve Aksesuarlarınızı düzene sokacak, kullanışlı ve modern bir dolap?

 

Ayrıca   kalitesi ve güvencesinde satılmakta olup yine servisi ve garantisi altındadır.

 

  Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı?Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı grubumuzda ayaklı 16 renk ve desen alternatifi ayrıca ayaksız yani duvara asma modelde 16 renk ve desen alternatifi bulunarak toplam 32 ürün bulunmaktadır.

 

İşlevsel bölme ve kancalarıyla, küpe ve yüzüklük standı ile dağınıklığa çözüm getiren ?  Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolabımız şık tasarımı ve farklı 16 renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katacak?

 

  Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takıve Aksesuar Dolabımızın, diğer takı dolaplarına göre üstün özellikleri:

 

- Kapak, gövde ve ayaklar dahil olmak üzere dolabımızın iç ve dıştaki tüm görünen yüzeylerin tamamı % 100 High Gloss(Yüksek Parlaklık) içerir olması. Diğer tüm takı dolapları mat yüzeye sahiptir.High Gloss özelliği sadece   Gold Serisinde mevcuttur.

- En modern ve en yeni moda trendinesahip 16 renk ve desen alternatifinin bulunması. Diğer takı dolaplarında enfazla 3 renk bulunmaktadır.

- Kalp şeklinde küpe standı, yüzeyden 2,5 cm yüksekliğindedir. Mukavemetli ABS malzemeden üretilmiştirYumuşak, zarif ve çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. 108 adet tekli küpe takılabilecek kapasitededir.Diğer tüm takı dolaplarında bu özelliklerin hiç biri yoktur, teknolojik altyapı gerektiren bu özellikleri yapabilmeleri de mümkün gözükmemektedir. Kalp şeklinde efekt adını verdikleri kalın karton mukavvayı yüzeye yapıştırarak sadece görüntü oluşturmak için koymuşlardır ve hiçbir işlevselliği bulunmamaktadır.

- Toplam 32 adet kanca ve 10 ayrı ebatta bölmeleri bulunan raflarımızda mukavemetli ABS  kaplamadır.Yumuşak, zarif ve şık bir görüntü bu aksesuarlarda da yakalanmıştır. Raf derinlikleri 9 cm?dir. Tüm parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri ve saat gibi kişisel eşyalarınızın rahatça sığabileceği derinliktedir. Diğer tüm takı dolaplarında bu özellikler yoktur. Efekt kalp diye adlandırdıkları küpelikte olduğu gibi burada da rafın önüne karton mukavva kullanarak sağlıksız ve basit görüntü oluşturmuşlardır. Kullandıkları malzeme sadece beyaz renkte olduğundan dolabın kendisine göre renk yapamamaktadırlar.   Takı ve Aksesuar Dolaplarına ise tüm kanca ve raflar dolabın kendi rengi ile uyumludur.

- Yüzüklük 18 mm sünger üzeri  41 adet yüzük takabileceğiniz kapasitedir. Diğer takı dolaplarında bu sayı en fazla 15 dir. Çünkü Takı Dolaplarında kullanılan yüzük standı ölçüsü diğerlerinin 3 katıdır.

- Dolabımız 2 adet çelik menteşe ile güçlendirilmiştir. Menteşelerin 1 tanesi frenlidir. Buda kapağı kapattığınız zaman yumuşak bir kapanış sağlar, ses çıkartmaz ve sarsıntı yapmaz. Diğer takı dolaplarında maliyet düşürmek için frenli menteşe kullanmamaktadırlar. Bu yüzden kapanışı gürültülü ve sarsıntılıdır.

-   GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın ayakları çok şık ve zarif bir estetik kesimle mükemmel bir görüntü sağlar. Girintilerive çıkıntıları estetik görünmesi adına daha fazladır. Bu da cumba diye tarif ettiğimiz kenar kalınlık kısımlarının boyanmasında çok zorluk çıkarır vemaliyetleri artırır. Fakat   için estetik çok önemlidir. Bu maliyetlere katlanır. Diğer takı dolaplarının ayakları daha az girinti ve çıkıntılıdır. Buda daha az estetik manasına gelir, görüntü bozulur. Fakat maliyet düşer.

- Diğer takı dolaplarında siyah kumaşın yerine maliyet düşmesi adına siyah sunta kullanılmaktadır. Bu da çok soğuk bir görüntü oluşturmaktadır. Fakat görselinden baktığınız zaman ikisi de siyah göründüğü için bu farkı ayırt edemeyebilirsiniz.

- Kulpumuz kristal cam kulptur. Çok şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Diğer takı dolaplarında maliyeti daha düşük kulplar kullanılmaktadır.

- Diğer takı dolaplarında teknolojik yatırım yetersizliğinde,küpelik, kanca ve raflar hem karton mukavva hem de sadece beyaz renk kullanabilmektedirler. Bu da dolap kapağını açtığınız zaman kapak gövde ve iç bölmeler arasında göz yorucu bir görüntü oluşturmaktadır.

-   GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızda güçlendirilmiş çelik anahtar kilidi sayesinde, takı ve aksesuarlarınıza ve değerli özel eşyalarınıza sizden başka kimse ulaşamaz. Diğer takı dolaplarında kilit kullanılmamaktadır.

- Sonuç olarak yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özellikleri anlatmakla, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirme adına vazifemizi yapmış hem de   Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı?Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın gerçekten mükemmel olan kalitesini bir nebze olsun sizlere anlatabilmeyi amaçlamış olmaktayız.

 

 

 

 

 

Kurulum ve Montaj:

 

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.

 

Kargo ve Teslimat:

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü,kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.

Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

 

Garanti:

 2 yıl garantilidir.

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bestline Gold Serisi ''High Gloss Lake Parlaklığı'' Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT