Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Bebek Çorap & Patik


Bebek Çorap & Patik

Tekzen,  anne ve baba adaylarının doğacak olan bebekleri ile ilgili birçok eksiği tamamlayabilecekleri  'Anne & Bebek & Oyuncak' kategorisi altında bulunan pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Anneler ve babalar kendi bütçeleri, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tercih edecekleri uzman markaların ürünleri ile bebeklerine en uygun bakım koşullarını sağlayarak, onların gelişimine katkı sağlayabilmektedirler. Bununla birlikte Tekzen, sadece bebek ihtiyaçları doğrultusunda değil anne ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan ürün çeşidi yelpazesini de müşterileri ile buluşturmaktadır.


Bebek çorabı bölümünde bulunan çeşitli desen ve renklerden oluşan çoraplar, anne adaylarının bebekleri için cıvıl cıvıl bir görüntü yaratmasına olanak vermektedir. Tekzen, yeni doğan ve gelişim çağında olan bebekler için değişik firmalardan birçok ürün piyasaya sürmektedir. Bebek çorabı yapımı aşamasında markalar, bebeklere ipeksi dokunuş hissiyatını verebilmeyi vazgeçilmez unsur olarak görmektedir.


Son zamanlarda bebek patikleri de bebek çorapları kadar anne ve babalar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle kombin tamamlayıcı işlevliği açısından önemli ve vazgeçilmez unsur olan bebek patikleri çeşitli modellerle ürün yelpazelerinde sıkça müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Bundan dolayı firmalar bebek patiği süsleme konusunda ekstra özen göstermektedirler. Aynı zamanda bebek patikleri ortopedik açıdan sağlıklı, ayağa uyumlu ve sıcaklık değişikliklerine bağlı olarak bebeklerin korunması için alınan önlemler konusunda önemli bir görev üstlenmektedir.


Anne ve baba adayları, markadan markaya değişen desen, renk ve beden çeşitleri ile kaliteli bebek patikleri ve bebek çoraplarını Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinden gönül rahatlığı ile sipariş edebilir, kalite kapsamında bulunan nitelikleri sayesinde uzun zaman boyunca kullanabilirler. Tüm bunlara ek olarak bebek bekleyen aileler alışveriş merkezlerinde efor ve zaman kaybı yaşamak yerine internetten ihtiyaçlarına göre her türlü ürünü de satın alabilirler.  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT