Bbs Tasarruflu Mutfak Musluğu Başlığı Ve Adaptör

Ürün Kodu: 824981

Bbs Tasarruflu Mutfak Musluğu Başlığı Ve Adaptör

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Su Tasarruf Setleri

Bir evin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmışlardır. Standart setlerde WC için fazladan bir tasarruf kartuşu bulunmaktadır.

Pro Set?lerde sökme takma için PVC servis anahtarı bulunmaktadır. Bu sayede kartuşların yerleştirileceği metal yuvalar çizilmemektedir. Anahtarın M22 yazan yüzü iç dişli gömleklerin, M24 yazan yüzü ise dış dişli gömleklerin sökülüp takılması için kullanılmalıdır.

"SUYUMUZ ÇOK DEĞERLİ!"

Çok değerli olan suyumuzun korunması, iklim ve çevreye önemli katkılar sağlar. Sıcak su üretimi için gereken enerjinin azaltılması, küresel ısınmaya neden olan karbon gazları salınımını düşürmektedir.

Suyun Tasarrufu

Dünyada Nüfus artışına paralel olarak su talebi her geçen gün artmakta buna karşın iklim değişiklikleri ile kuraklık pek çok bölgede artmaktadır. Suyun korunması şimdi çok daha önemli ve kritik olmuştur. Çeşitli ülkeler, sıhhi tesisat armatürleri üzerinde akış oranlarını sınırlama gibi muhtelif su koruma ve su tasarruf önlemlerini uygulamak için harekete geçmişlerdir.

Avrupa?da EN 246 Standartları ile tesisat musluklarının akış oranlarının genel tanımlarını düzenlemiştir.

Avustralya Hükümeti , ?Su Verimliliği Sınıflandırması ve Standartları ile WELS programını hayata geçirmiştir.  Bu program ulusal su verimliliği için musluklar dahil su tüketen ev gereçlerinin minimum performans standartlarını belirlemektedir. Suyun daha akıllıca kullanımına vurgu yapılarak, baraj ve atık su arıtma tesisleri gibi pahalı ve ekosisteme uygun olmayan altyapı yatırımlarına olan ihtiyacın azalması veya geciktirilmesi ön görülmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Standart Kuğu ve Lavabo tipi musluklara uygun
  • ½" ebat,
  • M22/M24 Geçiş Adaptörü,
  • Sprey veya Havalı Akış Seçenekleri,
  • Döner mafsal ile tüm eviyeyi kapsayan akış imkanı

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Bbs Tasarruflu Mutfak Musluğu Başlığı Ve Adaptör

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT