Tekzen 20.Yıl
Tekzen 20.Yıl

Banyo Dolapları

Evin en fazla kullanılan bölümlerinden biri olan banyonuzun çok daha şık ve düzenli bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız, banyo dolabı ile ilgili ihtiyacınız olan tüm ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz. Banyo dolapları, çok amaçlı dolaplar ve ecza dolapları konusunda birbirinden kullanışlı ürünlere ulaşabilmenizin yanı sıra, sunulan zengin ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız ergonomik ürüne kolayca ulaşıp, hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ebat, renk ve malzeme seçeneklerini inceleyerek, kendiniz için uygun olan dolabı belirlemek.

 

Ürünler, suya dayanıklı ve paslanmaz olması nedeni ile herhangi bir bozulmaya ya da yıpranmaya maruz kalmadan, oldukça uzun bir süre kullanılabiliyor. Dolaplar, mekandaki nemden etkilenmemesi için yüzeyinde su tutmayacak bir şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan ürünler, aynı zamanda tercih etmeniz halinde spot ışıklandırma sistemleri ile de pratik bir kullanım sağlıyor. Seçeceğiniz banyo dolabı, evinizdeki banyo takımları, banyo paspası gibi diğer eşyalarınızı da oldukça şık ve dekoratif bir şekilde tamamlıyor. Ayrıca ürünler çevreye ve sağlığa zararlı olabilecek herhangi bir madde içermediğinden, antibakteriyel ve kolay temizlenebiilr olduğundan, hijyen ve sağlık açısından da güvenli bir kullanım sağlamayı amaçlıyor.

 

Bu kategoride ihtiyacınız doğrultusunda seramik lavabosu ve aynası olan zarif dolapları tercih edebileceğiniz gibi, mevcut dolabınızı tamamlayıcı nitelikteki, çekmeceleri ve kapaklı bölmeleri olan çok amaçlı dolapları da inceleyebilirsiniz. Çok amaçlı dolaplar, mutfak için de kullanıma oldukça uygundur. Kategoride ayaklı dolapların yanı sıra çamaşır makinesi üstü için tasarlanmış ve duvara pratik bir şekilde monte edilebilen dolaplar da yer alıyor. Sunulan tüm ürünler kullanıcı dostu olup, montajı ve kurulumu da oldukça kolaydır. Banyo dolabı fiyatları ve modellerini inceledikten sonra ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız