Bahçe Oturma Grupları

Bahçe oturma grubu, banklar, bar sandalyeleri, hamaklar, havuz başı minderler, kamelyalar, masalar, sandalyeler, minderler, piknik masaları, salıncaklar, sehpalar, şemsiyeler, gölgelikler, şezlonglar ve tabureleri bahçe oturma grupları kategorisinden inceleyebilir, geniş ürün yelpazesi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Eternal Garden, Siesta ve Tekzen Home gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategoriden dilediğiniz ürünü seçerek, keyfinizi artıracak birbirinden farklı oturma grubu ile konforlu zamanlar geçirebilirsiniz. Açık hava dekorasyonunun vazgeçilmezi plastik, rattan ve ahşap ürünler ile alüminyum, hasır ve plastik masa sandalyeleri ile minder çeşitlerine kategoriden kolayca ulaşarak seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Sehpa modelleri, oturma grupları alt kategorisinde şık ve konforlu görüntüsüyle en doğru tercihi yapmanız için yardımcı olabilir. Bahçe için piknik masalarına oturma grubu modelleri arasından ulaşabilir, zevkinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Bank modelleri ise kullanım kolaylığı ve dekoratif duruşuyla bahçelerinize apayrı bir hava katabilir.

 

Açık hava keyfinin vazgeçilmezi hamak ve salıncak çeşitlerini kategoriden inceleyebilir, isteğinize göre tek ve çift kişilik edinebilirsiniz. Günün en sıcak saatlerinde güneşten korunmanızı sağlayacak şemsiyeleri ve gölgelikleri ihtiyacınıza en uygun şekilde ve tercih ettiğiniz renkte seçebilirsiniz. Dilerseniz ahşap kamelya tercih edebilir, kamelya içi oturma grubu çeşitlerine bahçe oturma grupları alt kategorisinden göz atabilir, dilediğiniz ürünü en iyi kalite ve uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Bahçe oturma gruplarına dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz kategoride, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri, geniş fiyat ve model seçenekleri arasından; Tekzen kalitesi ve güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız