BA-225 Birmot Akü D6 Düz Ağır Vasıta 225 Amper 12 Volt

Ürün Kodu: 2330713

BA-225 Birmot Akü D6 Düz Ağır Vasıta 225 Amper 12 Volt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

BA-225 Birmot D6 Düz MF    Ağır Vasıta 225 Amper 12 Volt Üretilmiştir.     

  Ağır hizmet koşullarında çalışan kamyonet, kamyon, TIR, otobüs gibi araçlara özel tasarlanmış aküler :

 Ağır hizmete özel güçlü plakalar ve güçlü iç dizaynı sayesinde asla yolda bırakmaz.
 Korozyon etkisine karşı maksimum direnç, 
 Uzun ömür, 
 Yüksek performans, 
 Sarsıntıya karşı ultra dayanım gücü, 

 Her hava koşuluna dayanıklı yüksek marş gücü, 
 Dayanıklı kutup başı bağlantıları, 
 Ekstra elektrolit hacmiyle ve özel alaşımıyla bakım gerektirmez. 
 Derin deşarja uygun, 
 Ekstra elektrolit hacmiyle ve özel alaşımıyla bakım gerektirmez. 
 Özel elyaf katkılı seperatörler ile maksimum performans.Birmot Aküler Türkiye üretim olup 2 yıl garantilidir.Bu Birmot Akü Bakımsız Aküdür.


Expanded Metal ve Kalsiyum-Kalsiyum Teknolojisiyle üretilen Birmot Aküler yüksek performanslı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile ön plana çıkacak. Sulu ve şarjlı olarak hazır halde satışa sunulan aküler titremeye ve sarsıntıya karşı dayanıklı olma özelliğiyle de bakım gerektirmiyor. Otomobilinizin elektronik sistemlerinin verimli olarak çalışması için gerekli olan enerjiyi en iyi şekilde karşılama özelliğine sahip,

 

Yüksek rezerv kapasiteli Birmot Aküler sürücülere kullanım ve şarj kolaylığı sunuyor. Aynı zamanda maksimum derecede güvenilir ve emniyetli olan Birmot Aküler, 2 yıl garantili olarak satılıyor. Motosiklet, kamyon, otobüs grubu dahil olmak üzere her çeşit motorlu araçta kullanılabilen Birmot Aküler, sıcak ve soğuk iklim koşullarında da yüksek performanslarından hiçbir şey kaybetmeden ve sizi yarı yolda bırakmadan çalışıyor.


Garanti Şartları
Servis talimatlarına uyulmak kaydı ile BİRMOT AKÜLERİ 24 AY GARANTİLİDİR.
1-) Garanti süresi malın teslim tarihinden başlar ve 2 yıldır. Akülerin kullanım ömrü 3 yıldır.
2-) Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.
3-) Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla ???.iş günüdür. Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonu olmaması durumunda, malın satıcı, bayi, acentası, temsilciği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilmesi halinde imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
4-) Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik,gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı,değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altına hiçbir ücret talep etmezsizin tamiri yapılacaktır.
5-) Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın; - Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içine kalmak kaydıyla,bir yıl içerisinde;aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra,bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması, - Tamiri için gereken azami sürenin aşılması, - Firmanın servis istasyonun, servis istasyonunun mevcut olmaması durumunda sırayla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini,bedel iade veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
6-) Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı davranılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
7-) Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.
 
 
Garanti Uygulaması
1-) Akümülatör arıza yaptığında hemen yetkili servise elektrolit boşaltılmadan getirilecektir.
2-) Servis istasyonuna getirilen arızalı akümülatörlerde yapılan tetkikler sonucunda arızalı olduğuna dair bir neticeye varılmamış ise, akünün elektroliti boşalmadan servis tarafından düzenlenecek bir arıza raporu ve garanti belgesi ile birlikte en fazla 4 gün içinde merkez servisimize gönderilecektir.
3-) Kullanım hatası sebebiyle arıza yapan akülerin sadece hurda bedeli iade edilir. Müşterinin hurda aküsünün iade edilmesini istemesi halinde hurda akü iade edilmez.
4-) Araç kaynaklı deşarj akülerin şarj işlemi ücret karşılığında servisler tarafından yapılır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


BA-225 Birmot Akü D6 Düz Ağır Vasıta 225 Amper 12 Volt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT