BA-150 Birmot Akü B150 Düz MF 150 Amper 12 Volt Ticari Araç

Ürün Kodu: 2330682

BA-150 Birmot Akü B150 Düz MF 150 Amper 12 Volt Ticari Araç

En geç 24 Ekim Salı günü kargoda.
559,90 TL (KDV Dahil)
62,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

BA-150 Birmot B150 Düz MF 150 Amper 12 Vol Akü


Uzun ömür ve yoğun kullanım koşullarına dayanıklılık, 
Hybrid teknolojisi ile zorlu koşullarda yüksek performans,
Yüksek marş gücü,
Düşük iç dirence sahip glass mat seperatörler
ürün avantajları ile tasarlanarak, ticari taksi kullanımına sunulmuştur. Birmot Aküler Türkiye üretim olup 2 yıl garantilidir.Bu Birmot Akü Bakımsız Aküdür.


Expanded Metal ve Kalsiyum-Kalsiyum Teknolojisiyle üretilen Birmot Aküler yüksek performanslı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile ön plana çıkacak. Sulu ve şarjlı olarak hazır halde satışa sunulan aküler titremeye ve sarsıntıya karşı dayanıklı olma özelliğiyle de bakım gerektirmiyor. Otomobilinizin elektronik sistemlerinin verimli olarak çalışması için gerekli olan enerjiyi en iyi şekilde karşılama özelliğine sahiptir.

 

Yüksek rezerv kapasiteli Birmot Aküler sürücülere kullanım ve şarj kolaylığı sunuyor. Aynı zamanda maksimum derecede güvenilir ve emniyetli olan Birmot Aküler, 2 yıl garantili olarak satılıyor. Motosiklet, kamyon, otobüs grubu dahil olmak üzere her çeşit motorlu araçta kullanılabilen Birmot Aküler, sıcak ve soğuk iklim koşullarında da yüksek performanslarından hiçbir şey kaybetmeden ve sizi yarı yolda bırakmadan çalışıyor.


Garanti Şartları
Servis talimatlarına uyulmak kaydı ile BİRMOT AKÜLERİ 24 AY GARANTİLİDİR.
1-) Garanti süresi malın teslim tarihinden başlar ve 2 yıldır. Akülerin kullanım ömrü 3 yıldır.
2-) Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.
3-) Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla ???.iş günüdür. Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonu olmaması durumunda, malın satıcı, bayi, acentası, temsilciği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilmesi halinde imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
4-) Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik,gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı,değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altına hiçbir ücret talep etmezsizin tamiri yapılacaktır.
5-) Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın; - Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içine kalmak kaydıyla,bir yıl içerisinde;aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra,bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması, - Tamiri için gereken azami sürenin aşılması, - Firmanın servis istasyonun, servis istasyonunun mevcut olmaması durumunda sırayla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini,bedel iade veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
6-) Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı davranılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
7-) Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.
 
 
Garanti Uygulaması
1-) Akümülatör arıza yaptığında hemen yetkili servise elektrolit boşaltılmadan getirilecektir.
2-) Servis istasyonuna getirilen arızalı akümülatörlerde yapılan tetkikler sonucunda arızalı olduğuna dair bir neticeye varılmamış ise, akünün elektroliti boşalmadan servis tarafından düzenlenecek bir arıza raporu ve garanti belgesi ile birlikte en fazla 4 gün içinde merkez servisimize gönderilecektir.
3-) Kullanım hatası sebebiyle arıza yapan akülerin sadece hurda bedeli iade edilir. Müşterinin hurda aküsünün iade edilmesini istemesi halinde hurda akü iade edilmez.
4-) Araç kaynaklı deşarj akülerin şarj işlemi ücret karşılığında servisler tarafından yapılır.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


BA-150 Birmot Akü B150 Düz MF 150 Amper 12 Volt Ticari Araç

 
559,90 TL (KDV Dahil)
62,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT