Toplam 6262 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Elektrik & Aydınlatma


Eviniz ve iş yeriniz için kullanışlı elektrik - aydınlatma malzemeleri, Tekzen, Tekzen Home, Philips gibi kaliteli ve güvenilir firmaların ürünlerinin yer aldığı kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Birbirinden şık ve kullanışlı abajur, avize, aplik, armatür, masa ve gece lambası, çocuk odası, dış mekân ve bahçe aydınlatmaları gibi pek çok ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca güneş enerji sistemleri, güvenlik sistemleri gibi pek çok alt kategorideki ürünlerle de burada buluşabilirsiniz.

 

Ev ve iş yerlerinizi aydınlatmak, özel alanlarınızın güvenliğini sağlamak, konforunuzu artırmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz lamba, priz, güvenlik kamerası, alarm gibi ürünleri, alacağınız yerin özelliklerine ve kullanım amacına göre seçebilirsiniz. Örneğin geniş mekânlar için güçlü floresan lambaları, oda, ofis gibi belirli bir bölgenin aydınlatma ihtiyacını karşılamak için ise enerji tasarruflu lambaları tercih edebilirsiniz.

 

Aydınlatma ihtiyacını gidermek ve mekâna şık bir görünüm kazandırmak için farklı modellerdeki elektrik - aydınlatma elemanları arasından dilediğiniz abajur modellerini, abajur şapkasını, lambader şapkası ve priz modellerini tercih edebilirsiniz. Zevkinizi yansıtan bir avize ile salonunuza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Masa lambaları ve yer – duvar aydınlatmaları için ise renkli led lambaları seçebilir ve renkli ışıklarla güzel bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

Bu kategorideki ürünlerle hem gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayarak dekorasyonunuza hoş bir hava katabilir hem ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Güvenlik kamerası, alarm sistemleri, dedektörler ve sensörler gibi güvenlik sağlamaya yarayan araçlar sayesinde, iç ve dış mekânlarda emniyeti artırabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi sayesinde elektrik - aydınlatma kategorisindeki farklı seçenekleri görüp birbiriyle kıyaslayarak değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri kısa sürede satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT