Asolo Shiver Goretex Bayan Ayakkabı - Siyah - 40 36(2/3)

Ürün Kodu: 2334640

Asolo Shiver Goretex Bayan Ayakkabı - Siyah - 40 36(2/3)

En geç 22 Ağustos Salı günü kargoda.
440,90 TL (KDV Dahil)
48,99 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Asolo Shiver Bayan Su Geçirmez Ayakkabı

Asolo Shiver Goretex bir trekking botunun dayanıklılığı ile bir trail ayakkabısının performansını bir araya getirerek, trekking ve trail dünyasının tüm avantajlarını bir arada sunuyor. Goretex membranı sayesinde su geçirmez ve nefes alabilir. Ayağınız kuru kalırken ayakkabınızın tüm katmanları nemden korunur. Nefes alabilirlik özelliğiyle ayağınızın iklimini gün boyu kontrol altında tutar.

Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri : 1,6-1,8mm Su Geçirmez Süed ve Cordura
Astar : Gore-Tex Extended Comfort Footwear.
Anotomik Tabanlık : Escape.
Taban: Asolo/Vibram Tènèrè(rubber-eva).
Teknoloji: Escape
Ağırlık: 321 gr (38 1/2Numarada)

Kullanılan Teknolojiler


GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.
Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban


TÈNÈRÈ TABAN (rubber-eva)

Vibram® ortaklığı ile geliştirilen yeni bir Asolo® projesi.


Bu eşsiz kauçuk taban, kendini temizleyen kanalları sayesinde, kullanıcısına, her türlü arazi şartında inanılmaz bir tutuş ve performans sunar. Dış taban tasarımı, harika bir şok emici olan EVA orta taban ile birlikte, yanal bir destek ve koruma sunar. Bütün bu özellikler harika bir görünüm ve performans için bir araya getirilmiştir.

Escape Teknolojisi (İkili Asoflex )

Bu ürün grubu tamamen hareket özgürlüğü isteyenler için tasarlanmıştır.

Hafif, esnek, konfor ve renk bu grubun özellikleridir. Erkekler ve kadınlar için ayrıcalıklı bir tasarımı vardır. Süet ve kumaş üst yapıları düşük ve yarım bilekli olarak kombine edilmiştir. Dış tabanı yüksek kalitedeki materyaller ve Asolo’nun uzmanlığı ile birleştirilerek yüksek performanslı cazip bir görüntü sunar.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Asolo Shiver Goretex Bayan Ayakkabı - Siyah - 40 36(2/3)

 
440,90 TL (KDV Dahil)
48,99 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT