Asolo Salyan Yürüyüs Ayakkabısı - Füme/Yeşil - 40(2/3) 38(2/3)

Ürün Kodu: 2334780

Asolo Salyan Yürüyüs Ayakkabısı - Füme/Yeşil - 40(2/3) 38(2/3)

En geç 21 Kasım Salı günü kargoda.
572,90 TL (KDV Dahil)
63,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Asolo Salyan Suya Dayanıklı Bayan Ayakkabı

Asolo Salyan, suya dayanıklı ve nefes alabilir süet malzemeden üretilmiştir. Asimetrik bağcık sistemi kişiye özel ayarlama imkanı sunuyor. Önünde bulunan siyah koruma kısmı kayalık arazide tırmanırken ayakkabının ve tabiki ayak parmaklarınızın korunmasını sağlıyor. Vibram ® Friction ( Sürtünme) + Porous midsole (Gözenekli) +Anti Şok teknoloji PU ( polyurethane ) tabanı vardır.

Salyan bir kaya yaklaşım ayakkabısıdır. Günlük kullanım için de idealdir


Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri : Suya dayanıklı süet mm 1,6-1,8
Astar :Velveteen.
Anatomik Tabanlık : Lite 2
Taban: Vibram Friction + porous midsole + PU Anti-Shock insert.
Ağırlık: 435 gr (48 1/2Numarada)

Kullanılan Teknolojiler


Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban


Anti Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir.


Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.


Escape Teknolojisi

Bu ürün grubu tamamen hareket özgürlüğü isteyenler için tasarlanmıştır.

Hafif, esnek, konfor ve renk bu grubun özellikleridir. Erkekler ve kadınlar için ayrıcalıklı bir tasarımı vardır. Süet ve kumaş üst yapıları düşük ve yarım bilekli olarak kombine edilmiştir. Dış tabanı yüksek kalitedeki materyaller ve Asolo’nun uzmanlığı ile birleştirilerek yüksek performanslı cazip bir görüntü sunar.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Asolo Salyan Yürüyüs Ayakkabısı - Füme/Yeşil - 40(2/3) 38(2/3)

 
572,90 TL (KDV Dahil)
63,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT