Asolo Mesita Goretex Trekking Botu - Kahverengi - 38

Ürün Kodu: 2334815

Asolo Mesita Goretex Trekking Botu - Kahverengi - 38

En geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoda.
519,00 TL (KDV Dahil)
57,67 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Asolo Mesita Bayan Trekking Botu

Mesita Goretex trekking botu birçok parkurda kullanabileceğiniz, ayağı çok iyi saran bir trekking, doğa yürüyüşü ayakkabısıdır. Eğer parkurunuz çeşitli zorluk dereceleri ve çeşitli koşullar içeriyorsa bu ayakkabı idealdir.


Uzun çalışmalar sonucunda farklı koşulları barındıran karışık parkurlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Asolonun natural shape olarak adlandırdığı yeni şekle sahiptir.


Asolo patentli yeni teknolojisi "natural shape” ile üretilmiştir(Aşağıda bulunan videoyu izlemenizi tavsiye ederiz).Ayakkabının şekli ayak şekline çok benzer bir şekilde tasarlanmıştır. Bunun sonucu olarak ayağı çok iyi kavrar ve destekler.


Asolo/Vibram Natural Shape (rubber-eva) ileri teknoloji tabana sahiptir. Tek parça suya dayanıklı 1,8 mm süed malzemeden üretilmiştir. Goretex su geçirmez, nefes alabilir astarı bulunur.


Dış kısmı süed ve teknik kumaştır. Tabanı ise yüksek derece teknik tabandır. Geleneksel trekking botlarından %30 daha hafiftir!


**Her mevsim trekking ve doğa yürüyüşleri için kullanılabilir.

Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri :Yüksek su ve sürtünme dayanımına sahip 1,8 mm Süed deri ve polyester
Astar :Gore-Tex Performance Comfort Footwear.
Anotomik Tabanlık : Natural Shape.
Taban: Asolo/Vibram Natural Shape (rubber-eva)
Ağırlık: 352 gr (38 1/2Numarada)

Kullanılan TeknolojilerGORE-TEX® Performans Ayakkabıları(Performance Comfort Footwear.)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban


Naturel Shape (Doğal Şekil)

Üzerinde özenli bir şekilde çalışılmış, farklı arazi şartları üzerinde test edilmiş yepyeni bir uyum kavramı vardır. Bu yeni şekil, ayak şeklinin düzeltilmesini ve yeni, önemli bir alana dağıtılmasını sağlar.

Sonuç, akıcı, destekleyici ve tatmin edici bir uyumdur.
Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Asolo Mesita Goretex Trekking Botu - Kahverengi - 38

 
519,00 TL (KDV Dahil)
57,67 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT