Asolo Magix Bayan Günlük Spor Ayakkabı - Siyah/Mavi - 40 40

Ürün Kodu: 2334793

Asolo Magix Bayan Günlük Spor Ayakkabı - Siyah/Mavi - 40 40

En geç 22 Kasım Çarşamba günü kargoda.
590,90 TL (KDV Dahil)
65,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Asolo Magix Bayan Doğa Yürüyüş Ayakkabısı

Kısa bilekli versiyonda, ayakkabıyı dirençli ve çok amaçlı hale getirmek için üst kısmında suya dayanıklı Schoeller K-Teck + süet ve kadife benzeri astar kullanılmıştır. Asimetrik parmağa kadar olan bağcık sistemi uyarlanabilir bir uyum sağlamaktadır. Parmak koruyucu kauçuk: Tırmanış sırasında koruma sağlaması için ilk kez dış taban ile kullanılmıştır.


Ürün Teknik Özellikleri
Üst : Suya dayanıklı Schoeller K-Tech Mikro Teknoloji + süet deri mm 1,6-1,8
Astar : Velveteen
Anotomik Tabanlık : Lite 2
Taban: Vibram Friction + porous midsole + PU Anti-Shock insert.
Teknoloji: Vibram, Anti Shock
Ağırlık: 361 gr (39 1/3 Numarada)

Kullanılan Teknolojiler

Günlük Spor Ayakkabı

Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
Günlük Doğa Yürüyüş Ayakkabısı

Anti-Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir.

Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.
Günlük Spor Ayakkabılar


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Asolo Magix Bayan Günlük Spor Ayakkabı - Siyah/Mavi - 40 40

 
590,90 TL (KDV Dahil)
65,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT