Asolo Jumla Erkek Trekking ve Dağcılık Botu - Kahverengi/Bej - 43(2/3) 43(1/3)

Ürün Kodu: 2337017

Asolo Jumla Erkek Trekking ve Dağcılık Botu - Kahverengi/Bej - 43(2/3) 43(1/3)

En geç 21 Kasım Salı günü kargoda.
643,90 TL (KDV Dahil)
71,54 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Asolo Jumla Goretex Erkek Botu

Jumla Goretex trekking ve dağcılık botu su geçirmez, nefes alabilir astara sahiptir. Suya dayanıklı süed malzemeden yapılmıştır. Bilek desteği sağlaması açısından mid (orta bilek yüksekliğinde) tasarlanmıştır. Kısa (bileksiz) versiyonu da vardır. Ön kısmında parmak koruyucusu bulunmaktadır. Asolo Vibram tabanı ve anti şok özellikli mikro gözenekli orta tabanı sayesinde teknik ve zorlu parkurlarda maruz kalacağınız şoku absorbe eder .

Ürün Özellikleri:

Çıkaralabilir iç taban ayağınızı hassas bir şekilde sararak rahat bir kullanım, gözenekli nefes alabilir yapısıyla da teri alt kısma aktarabilir özelliğe sahiptir.

Asoflex orta taban zeminden gelen darbeleri başarılı bir şekilde emerek rahat bir kullanım sağlar.

Topuk bölgesinde kullanılan PU AntiShock desteği uzun süreli kullanımlarda bir konforun üst seviyede kalmasını sağlar.

Asolo Friction taban yüksek dayanım ve mükemmel tutunma özelliklerine sahiptir..


Vibram Friction taban ve geniş çarşak bandı tırmanış bölgelerinde yapacağınız geziler için ideal koruma özelliği gösterirken ideal tutnma özelliği ile hafif tırmanışlar da yapabilmenize olanak tanır.

Ürün Teknik Özellikleri
Üst Deri : Suya Dayanıklı 1,6-1,8 süet
Astar :Gore-Tex Performance Comfort Footwear.
Anotomik Tabanlık : Lite 2.
Taban: Vibram Friction + porous midsole + PU Anti-Shock insert.
Ağırlık: 465 gr (42 1/2 numarada)

Kulanılan Teknojiler
Asolo Ayakkabı

Su Geçirmez Ayakkabı
GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.
Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
Kışık Bot

Anti Shock Teknolojisi

Kavram ve tasarımın birleşimi. İleri teknoloji ürünlerin doğal getirisi. Yeni bir orta seviye kategori için geliştirildi. Bu modern tasarım, yeni materyalleri faydalı hale getirerek ağırlığı azaltmış, ağır kullanım şartlarındaki rahatlığı geliştirmiştir.


Yüksek yoğunluklu poliüretan madde topuk bölgesine yerleştirilmiştir. Çift yoğunluklu mikro gözenekli orta taban birleşimi şok emiciliğinde ve konforda yeni bir standart yaratmıştır.
Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Asolo Jumla Erkek Trekking ve Dağcılık Botu - Kahverengi/Bej - 43(2/3) 43(1/3)

 
643,90 TL (KDV Dahil)
71,54 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT