Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.
Anahtalıklar Kategorisinin Çok Satanları

Anahtalıklar

Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ve günlük hayatı kolaylaştıran pratik ürünler arasında yer alan anahtarlıklar, ev, ofis, özel iş yeri gibi mekanlarda, kullanılması gereken şahsi ve özel anahtarların kaybolmasını ve zarar görmesini önleyen aksesuarların başında geliyor. Her türlü tehlikeden korunmak ve mahremiyet için kullanılan bu küçük ve şahsi araçların, kaybolmasını önleyen ürün aynı zamanda motor, bisiklet ve otomobiller için de kullanılması gereken ürünler arasında yer alıyor.


Özel araba ve şirket arabalarının yanı sıra kamyon, şehirler arası ve ülkeler arası tırlar gibi oldukça büyük yük araçlarının hareket etmesi için gerekli olan anahtarların,korunması ve kaybolmasının önlenmesi gerekiyor. Araba anahtarlığı kategorisinde yer alan farklı tasarımlar kullanıcıların dikkatini çekiyor. Özel alaşımlardan elde edilen maddelerle yapılan ürün modelleri, benzer ürünlerde olduğu gibi ellerde koku yapmıyor ve rahatsızlık verici bir his bırakmıyor.


Kristal taşlar ile çeşitli desenlerde işlenen ürünler, orijinal gold ve gümüş kaplamasıyla darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığını koruyor ve bu sayede uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Çeşitli özelliklere sahip olan ürünler arasında ledli sistem kullanılan modeller yer alıyor. Ledli sistem sayesinde, kişinin ıslık çalmasına karşı duyarlılık kazanan modeller 7 metreye kadar olan mesafelerden kullanıcının sesini ayırt ederek, yerini belli ediyor.


Bütün araçlar için kullanıma uygun olan ürünler, mercedes anahtarlık modeli olarak da tercih ediliyor ve bu özellik sayesinde araba anahtarlarını uzun saatler boyunca arama zorluğu ortadan kalkmış oluyor. Silikon, deri, metal ve kaliteli plastik malzemelerden imal edilen modeller, kullanıcının zevkine uygun olacak şekilde,aracın markası ve rengine uyum sağlayacak şekilde seçilebiliyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT