Ürün Kodu: 145485

ALF-BD10EN Pratik Isıtıcı İnfrared/Devrilme Emniyetli 900-1000 W

 
99,99 TL (KDV Dahil)
11,11 TL x 9 Ay
Sadece mağazalarımızda satılmaktadır

Ürün Özellikleri

 • Anahtarlı
 • Hafif, kolay taşınabilir
 • Ayarlanabilir ısıtma açısı   
 • Devrilme Emniyeti      
 • İnfrared ısıtıcı
 • 900-1000W
 • Isıtma alanı: 10m²
ALF infrared ısıtıcıları farklı güç alternatifleri ve modelleri ile sizi ısıtırken maksimum verim ile çalışma prensibine göre dizayn edilmiş dekoratif tasarımı ile kullanıldığı mekana uyum sağlar. 
İnfrared ısıtıcı için özel Termostat :
  ALF infrared ısıtıcıları için tasarlanmış termostat kontrolü sayesinde %10-90 arasında enerji tasarrufu sağlama imkanı sunar.
Isıya Dayanıklı Kablo Kullanımı :
  ALF infrared ısıtıcılarda ısıya ve zorlanmaya karşı dayanıklı yüksek güçlerde güvenle kullanılabilen kauçuktan yapılmış fişli güç kablosu kullanılmaktadır. Isıtıcı eleman bağlantılarında kullanılan ve cihazın yüksek sıcaklıklarda güvenle çalışmasını sağlayan iç donanım kablosu ise ALF tarafından  patentli  ve uluslararası sertifika kuruluşlundan alınmış sertifika belgelerine sahiptir.
Gövde :
  Korozyondan etkilenmeyen ve paslanmayan uzun ömürlü alüminyum eloksal gövde
Reflektör (Yansıtıcı Ayna):
  En iyi yansıtma ve odaklama için korozyona dayanıklı alüminyum  reflektör. Anodize edilmiş özel reflektör kullanımıyla %94 radyant verimlilik ile  infrared ışımayı maksimum seviyede tutarak verimli ısıtma sağlar.
Filament (Isıtıcı Eleman):
  ALF tarafından özel alaşımlı imal edilen ve birçok madde tarafından en iyi absorbe edilen ve insan sağlığına zarar vermeyen verimli ısıtma için en uygun 24µm orta dalga boyuna sahip radyant ısıtıcı eleman
IP34 (Su Koruması):
  Su korumalı IP34 sertifika belgesine sahip ürünlerimizi güvenli bir şekilde dış mekan ve banyoda kullanılabilir.
Taşınabilme:
  Devrilmeye karşı emniyet anahtarı özelliği ile infared ısıtıcınızı istediğiniz ortama  taşıyarak güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

ALF İnfrared Isıtıcı:
  ALF infrared ısıtıcılar diğer ısıtma sistemlerinden farklı olarak açık ve kapalı mekanlarda rüzgar ve hava akıntısından etkilenmeden havayı ısıtmadan ve havayı aracı olarak kullanmadan ekonomik sağlıklı verimli ve hızlı bir şekilde ısıyı ışıkla taşıyarak sizi güneş gibi ısıtır.
  Işıkla ısıtma sistemi diğer ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığı zaman kuruluş ve işletme maliyetleri ısıtılacak yerin ısıtılma süresi ısıtılması gereken bölüm tavan yüksekliği ve ısı kaybı gibi özelliklere göre değişmekle birlikte daha ucuz ve ekonomiktir.
  İnfrared ısıtıcı ile ısıyı istediğiniz yöne yönlendirebilir ve kontrol ederek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Taşınabilir özelliği ile iç ve dış mekanlarda cihazı istenilen yerde kullanma imkanı sağlanır.  Cihaz montaj aparatları ile kolayca tavana duvara ve taşınabilir ayağa montaj edilerek istenilen yerde tüketiciye kullanabilme imkanı sağlar.  İnfrared Isıtıcı çalıştığı zaman havadaki partikülleri yakmadığı için koku yapmaz  hava sirkülasyonu yapmadığı için toz gürültü çıkarmaz ve havayı aracı olarak kullanmadığı için oksijeni tüketmez.  

Kullanım alanları:
  Ev veya işyeri odaları gibi lokal alan ısıtmalarında
  Isı kaybı çok olan yerlerde
  Tavanı yüksek olan yerlerde 
  Belirli bir bölümün ısıtılması gereken yerlerde
  Belirli bir süre ısıtılması gereken alanlarda
  Havalandırması olan yerlerde
  Kapısı sık açılıp kapanan yerlerde 
  Açık ve yarı-açık alanlarda kullanılabilirler...Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
 • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
 • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
  garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


ALF-BD10EN Pratik Isıtıcı İnfrared/Devrilme Emniyetli 900-1000 W
Sadece mağazalarımızda satılmaktadır
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT