Toplam 108 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

4 Parçalı Kanvas Tablolar


Ev tekstili ve dekorasyonu kategorisinde yer alan tablolar sınıfından ulaşabileceğiniz 4 parçalı kanvas tablolar, size, evinizi veya ofisinizi daha şık bir yer haline getirmeniz için birçok seçenek sunuyor. Kanvas tablo modelleri arasında dekoratif özelliği ile en çok tercih edilen bu ürünler, ünlü resim sanatçılarının başyapıtlarından, duvarına astığınız odayı daha da genişletip ferahlatacak soyut resimlere, Kız Kulesi, Boğaz Köprüsü veya Galata gibi İstanbul'un en göz kamaştırıcı manzaraları ile İstanbul'u evinize taşıyan, ama dilerseniz Eyfel Kulesi ile Paris'i, siyah beyaz bir sokakta kırmızı otobüsleri ile Londra'yı ayağınıza getiren modeller, bulunduğunuz odayı size daha estetik hale getirmenin sözünü veriyor. Günlük koşuşturma sırasında artık beton veya bina görmekten sıkıldıysanız, en güzel, en yeşil manzaraları, en güzel çiçekleri ve en mavi denizleri tablolar kategorisinde bulabilirsiniz.


Size asimetrik ve simetrik seçeneklerini sunan bu ürünler, yüzde yüz pamuklu kumaştan yapılıyor ve kullanılan bu kumaş için piyasanın en nitelikli ve en sağlam kumaşı seçiliyor. Tabloların kaliteli olduğunu da kullanılan kumaşın üzerine yapılan baskıdan anlayabilirsiniz.


Ürünlerde kullanılan orijinal su bazlı HP boya sayesinde mükemmel bir baskı elde ediliyor, bu baskının yıllar geçtikçe eskimemesi ve en önemlisi aynı kalması için üzerine yine su bazlı bir yüzey kaplaması yapılıyor. Ürünler en dayanıklı ve en sağlıklı ahşap şaselerinden yapılmaktadır. Bunlar sayesinde, tablolarınız size ömür boyu eşlik edebiliyor.


4 parçalı bu ürünleri birbirinin devamı olacak şekilde yan yana ya da alt alta getirerek duvarınıza asabilirsiniz.

Modelleri çerçeve olmaksızın kullanabilir, dilerseniz 4 parçayı ayrı şekillerde kullanabilir ve her odanıza estetik katabilirsiniz. Her bütçeye uygun kanvas tablo fiyatları sayesinde eviniz veya ofisiniz, Tekzen kalitesine sahip olabilir, dekoratif görünümü sayesinde herkesin beğenisini kazanabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT