3 Boyutlu Lambalar


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

3 Boyutlu Lambalar

Eğlenceli ve farklı tasarımlara sahip 3 boyutlu lambalar ile evinize şık bir görüntü kazandırabilirsiniz. 3 boyutlu abajur modelleri arasında Atatürk silüetli tasarımları ve çocukların odasında kullanabileceğiniz arabalı ya da kalpli modeller bulabilirsiniz.


Evin her köşesinde kullanılabilecek üç boyutlu balon lamba modelleri ile evinize sıcak bir hava kazandırabilirsiniz. 3 boyutlu ürünler teknolojiyi tasarımla buluştururken sizde bu tasarımlardan yararlanarak hem kendinize hem de yakınlarınıza 3 boyutlu ürünler alabilirsiniz.


Çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirmek için süper kahramanların ve Küçük Prens gibi hayal kahramanlarının yansıtıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca müzikle ya da spor ile ilgilenen yakınlarınıza onların bu hobilerini vurgulayacak modelleri temin edebilirsiniz. Miniklere hayvan sevgisini aşılamak için hayvan figürlerinden  yararlanılarak tasarlanan modelleri de inceleyebilirsiniz.


Sizin için özel olan kişilere onlara olan sevginizi simgesel bir biçimde ifade etmenize yardımcı olacak 3 boyutlu kalp lamba çeşitleri arasından sizi en iyi ifade edene bulabilirsiniz. Bu eğlenceli ürünler ile kendinizi de şımartabilirsiniz. Tarihi motifleri de 3 boyutlu LED’li ürünler içerisinde bulabilirsiniz. Bu motiflerden en çok tercih edileni, Osmanlı arması motiflerini taşıyan ürünlerken siz de evinizde Osmanlının mistik havasını yaşatabilirsiniz. Dini simgelerin de bulunduğu tasarımlar içerisinde Esmaül Hüsna’dan alınmış motifler de bulabilirsiniz.


Tüm bunların dışında iskelet motifli, Mevlana motifleri, araba, cami ya da tek taş yüzük motifli onlarca tasarım arasından sizi en iyi yansıtacak olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Dekoratif aydınlatma grubu içerisinde yer alan üç boyutlu lambalar dışında Emoji, gölge, ay yıldız ve boru şekilli ürünleri de satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT