Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Zımba Makineleri


Zımba Makineleri

Evde, ofiste ve çeşitli işe kurumlarında yapı işlerinde kullanılan el aletleri arasında yer alan zımba makineleri ve telleri Tekzen güvencesi ile sizlere sunuluyor. Mekanik zımba makineleri ve çeşitli ebatlarda teller,  zımba telleri kategorisinde yer alıyor. Zımba makineleri arasında günlük işlerde ve basit ofis işlerinde kullanılan pratik ürünlere ulaşabilirsiniz. Sıkıştırmayı çabuk düzelten mekanizması ile sorun çıkarmadan çalışan ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Sade tasarımı ve plastik malzemeden üretimi ile evde kullanıma uygun olan ürünleri zımba telleri arasında bulabilirsiniz. Bahçe ve çeşitli ev işlerinde rahat kullanımı ile öne çıkan ürünler zımba makinesini sık kullanmayan için ideal bir tercih oluyor. Mekanik zımba makineleri arasında geri tepmesiz çalışan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hafif tasarımı ile kolay kullanılan ürünlere erişebilir, ergonomik tasarıma sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Kağıt zımbalarından farklı olarak ev dekorasyon işlerinde, küçük tamiratlarda ve hobi işlerinde kullanıma uygun ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza hitap eden ürünü sipariş verebilirsiniz. Dekorasyon amacı ile kullanılan ürünler arasında ayarlanabilir güç ve kilitleme işlevi gibi özellikleri bulunan makinalar daha işlevsel bir kullanım sağlıyor ve metal gövdesi ile daha dayanıklı oluyor.

 

Farklı zımba telleri ile çalışan mekanik makinalara uygun olan zımba teli numarasını ürün sayfasından öğrenebilir, tel siparişlerinizi doğru bir şekilde verebilirsiniz. Zımba tellerinde ise farklı ebatlarda ve farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Bütçenize uygun zımba teli fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.  Döşeme zımbası, sert zımba, yassı zımba, kablo zımba teli gibi ürünleri temin edebilir; Novus, Esselte, Kale Makine, Rapid, KL gibi markalardan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT