Toplam 4233 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Süpermarket & Petshop


Süpermarket & Petshop

Kaliteli markalar ve zengin ürün çeşitleriyle, tüm süpermarket ve evcil hayvan gereci ihtiyaçlarınızı Tekzen süpermarket ve petshop kategorisinden rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bebek ürünleri, deterjan & temizlik ürünleri, ev & mutfak ürünleri, gıda, gurme & organik gıda, kağıt ürünleri,  temizlik gereçleri, evcil hayvan gereçleri alt kategorilerinde pek çok seçkin marka ve ürün sizlerle buluşuyor.


Prima, Milupa, Uni Baby, Nivea gibi seçkin ve güvenilir markalardan oluşan bebek kategorisinden bebeğiniz için gerekli olan bebek maması, bebek bezi, mendil ve havlu gibi ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.


Güvenilir markalardan oluşan deterjan ve temizlik ürünleri bölümünde bulaşık, çamaşır yıkama, cam ve yüzey temizleyici, haşere öldürücü, mutfak ve banyo temizleyici ürünleri bulabilirsiniz. Temizlik gereçleri bölümünde de eldivenler, fırça ve süpürgeler, plastik kovalar, sünger ve bezler ile mop paspas ekipmanlarını temin edebilirsiniz. Evinizin günlük temizlik ihtiyacı için gerekli tüm ürünleri uygun fiyatlarla Tekzen'de bulabilirsiniz.


Evcil hayvanınız için gerekli, bakım sağlık ürünleri, mama, pet oyuncakları, tasmalar ve kulübeler uygun fiyatlar ve kampanyalar ile sizleri bekliyor. Bir pet shop kategorisinde olması gerekenden fazla, sevgili dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli ürünlerin tamamını bulabilirsiniz.


Champion, Proline, Purrrfect pet, Tropikal, Formix, gibi güvenilir markaların ürünleri uygun fiyatlar ve kampanyalar ile sizler için hızlı gönderi seçeneği ile sunuluyor.

Ev ve mutfak gereçleri bölümünde ayakkabı bakım ürünleri, buzdolabı poşetleri, çöp poşetleri, kullan at ürünler, oda kokuları, pişirme kağıtları, pratik ürünler, strech film ve folyolar olarak kategorize edilmiş, zengin ürün çeşitleri sizlerin beğenisine sunuluyor.


Gıda bölümünde ve gurme organik gıda bölümlerinde temel besin maddeleri ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan besinler yer alırken kağıt ürünleri bölümünde dispenser aparatlar, kağıt havlular, kağıt mendil ve peçeteler, tuvalet kağıtları bulunuyor.


Kişisel bakım grubunda ise tüm aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ağız bakım, cilt bakım, vücut, el ve ayak bakım, saç bakım ürünleri, bakım yağları, duş ve banyo, güneş bakım ürünleri ve sabunlar yer alıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabilir, kolaylıkla süpermarket alışverişi yapabilirsiniz. Süpermarket ürün fiyatları hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz ürünü, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT