Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Su Arıtma Cihazları

Ev ve ofislerde kullanmak için aradığınız güvenilir ve işlevsel tasarıma sahip kaliteli su arıtma cihazları çeşitleri, bu kategoride sizlere sunuluyor. Bmb markasının ürünlerinin bulunduğu bu kategoride su arıtma cihazı, alkalin ve detox değişim kiti, su arıtma sistemi, sebil üstü tank, ev ana giriş su arıtma sistemleri gibi ürünler yer alıyor.

 

Sağlığına özen gösterenlere hitap eden cihazlar, yüzde 100 doğal alkalin mineral taşları ve detox teknolojisi ile üretiliyor. Bu sayede vücudunuzun pH ve mineral seviyesini dengelemeye yardımcı oluyor. Evde ve iş yerlerinde kullanım ve içme suyu ihtiyacını gideren ürün, 11 çeşit mineral sağlıyor. Filtresi ile suyunuza doğal anyon ve katyon mineralleri katıp, suyun pH seviyesini 7,5 - 8,5 değerine yükseltiyor. Cihazın sahip olduğu detox su arıtma filtresi sayesinde, suyun molekül yapısı küçülerek hücre emilimi maksimum seviyeye çıkıyor. Böylelikle biriken toksinlerin vücuttan atılması kolaylaşıyor. Cihazlar arıtma işlemini yaparken suya da eşsiz bir lezzet katıyor ve içimini kolaylaştırıyor. Ayrıca su basıncı ile çalıştığı için de elektrik ihtiyacı duymuyor.

 

Ofiste veya evdeki içme suyu ihtiyacınız için tasarlanmış sebil üstü tank ile mevcut damacana sebilini arıtmalı sebile çevirebiliyor, içme suyu maliyetinizi en aza indirebiliyorsunuz. 8 litre su kapasitesine sahip sebil üstü tank, tüm marka ve model su sebilleri ile uyumlu olarak üretiliyor. Kolay montajı sayesinde hemen kullanılabiliyor, çift şamandıralı su besleme sistemi ile kullanma ve içme suyu ihtiyacınızı kesintisiz sağlayabiliyor.

 

Tekzen kalite ve güvencesiyle su arıtma cihazları fiyat bilgilerine ulaşabilir, satın alabileceğiniz bu ürünler ile hayatınıza sağlık, bütçenize hafiflik getirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT