Toplam 104 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Stor Perde


Stor Perde

Doğru stil, uygun renk seçimi, tarz sahibi bir kesim ve kaliteli stor perde kumaşı tercihi ile güneş ışıklarını etkili biçimde keserken evinize modern bir hava katacak olan stor perdelere, perdeler ve jaluziler kategorisi altından ulaşabilirsiniz.

Uygulanacak yaşam alanına göre farklı özelliklerde tercih edebileceğiniz çeşitli renk ve modellerdeki stor perdeleri inceleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bosphorus, Gardinia, Linadora, Tekzen Home, Zen Home gibi alanında uzman markaların size sunduğu çeşitler arasında karşılaştırmalar yapabilir, en uygun bulduğunuz ürünü seçerek pencerelerinizi işlevsel bir perdeleme sistemine kavuşturabilirsiniz.

En çok tercih edilen modellerin başında gelen ahşap modellerin yanı sıra bambu ve kumaş stor perde modelleri arasından ihtiyacınıza uygun tercihte bulunarak pencerelerinizi zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen, sık dokuma kumaş ve tül kumaşların şeritler halinde belli aralıklarla dizilmesiyle oluşan zebra perdeleri de satın alabileceğiniz alternatifler arasında bulabilirsiniz

Matkap ve tornavida gibi montajda yaygın olarak kullanılan el aletleri ile pratik bir biçimde, sorunsuzca ve kısa sürede kurulumuna imkanı tanıyan ürünler ile montaj yapmak için profesyonel yardıma ihtiyaç duymayacaksınız. Defalarca sökülüp takılma özelliği ile kolayca yeniden demonte haline gelebilen ve ilk günkü halini alan stor perde ve jaluzileriniz taşıma sorununu da ortadan kaldıracak.

Her bütçeye uygun stor perde fiyatları ve çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü satın almak için perdeler ve jaluziler kategorisi altında yer alan kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT