Toplam 366 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Portmanto ve Ayakkabılıklar


Portmanto ve Ayakkabılıklar

1995 yılında kurulduğu günden bu yana, ev mobilyası, bahçe ve yapı markete dair akla gelebilecek her türlü ürünü aynı çatı altına toplayan Tekzen; sizlere banyodan bahçeye, ev tekstilinden inşaata, kişisel bakımdan süpermarkete, ev dekorasyonundan mobilyaya kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yaşadığınız yeri en az sizin kadar düşünen Tekzen; mobilya kategorisindeki, ayakkabı ve palto düzeninizi sağlayan portmanto modelleri ile de oldukça zengin bir çeşitlilik sunuyor. Evinize girdiğiniz ilk andan itibaren adeta tarzınızı yansıtan ayakkabılık ve portmanto modelleri hayatınızda olmazsa olmaz diyebileceğimiz ürünler arasında yer alıyor. Mobilya kategorisinde yer alan, kıyafetlerinizi, özellikle de mont ve kabanlarınızı kolayca derleyip düzenleyebileceğiniz bir dolap niteliğini taşıyan ürünler, aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştırıyor.

Evinizin bütün yükünü taşıyan, tarzınıza ve zevkinize uygun portmanto ürünleri ile çok daha rahat ve düzenli bir hayat yaşayabilirsiniz. Portmanto ve ayakkabılık alt kategorisinden, dilerseniz kapaklı, raflı, modelleri tercih ederek kıyafetlerinizi kapalı tutabileceğiniz gibi, dilerseniz de açık, askılı modeller tercih ederek daha pratik bir ürün alabilirsiniz.

Yatak odanızda; ceketlerinizi, buruşmasını istemediğiniz diğer kıyafetlerinizi kolayca asabileceğiniz dilsiz uşaklar da kategoride bulabileceğiniz diğer ürünler arasında. Ayrıca evinizin girişinde kullanabileceğiniz ayaklı askılıklar ve şemsiyelikler ile holünüzü çok daha şık bir hale sokabilirsiniz.

Yaşam alanınızın adeta makyajı niteliğinde olan vestiyer bölümünüzü dilediğinizce güzelleştirmek ve kullanışlı hale getirmek sizin elinizde. Alan tasarrufunda bulunarak, evinizde ya da iş yerinizde daha hoş ve düzenli bir ortam yaratmanızı sağlayan portmanto fiyatlarına modellerine bu kategoriden kolayca ulaşabilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT