Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Parke Altı Şilteler


Parke Altı Şilteler

Yer döşemek için kullanılan kaplama çeşitlerinden biri olan parkeler; masif yani ahşap, lamine ve laminat parke olarak farklı çeşitlerde bulunuyor. Laminat ve lamine parkeler çevreci yaklaşımlar ve ekonomik nedenler ile masif ürün çeşitlerine oranla daha fazla tercih edilir. Hazır yer kaplaması olarak da tanınan parkelerin altına yalıtım amacı ile farklı özelliklere sahip şilteler döşenir. Parkeler altında kullanılan şilteleri bu  kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Şilte çeşitleri arasında hem laminat yer kaplamaları için üretilen modelleri hem de lamine kaplamalar için üretilen şilteleri bulabilirsiniz. Laminat ürünler için uygun olan şilte çeşitleri arasında 2 mm, 3 mm, 4 mm ve 5 mm gibi farklı kalınlıklara sahip olan ürünlerden sizlere uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünlerdeki neme ve darbelere karşı çözüm sunan şilteler seslerin alt tarafa geçişini azaltarak rahat bir kullanım sunuyor. Neme karşı dayanıklı olduğu için parkelerin kullanım ömrünü uzatan şilte türleri bir miktar esneme de oluşturuyor. Özellikle esneme yaptığı için zemindeki pürüzleri ve hataları düzelten bu ürünler, parkelerin düzgün şekilde döşenmesine izin veriyor.

 

Lamine ürünlere için tasarlanan şilteleri de bu kategoriden temin edebilirsiniz. Ebatları ve kalınlıkları farklı olan ürünlerden en az 2 mm kalınlığında olanı seçmeniz tavsiye ediliyor. Yukarıdan aşağı oluşan sesleri azaltan şilteler, ses izolasyon özelliğinin yanında küf, çürüme ve korozyondan ürünleri koruyarak kullanım süresini arttırır.

 

Parke altı şilteler kategorisinden temin edeceğiniz ürünleri Thermaflex, Beşler ve Serfloor gibi markalarda bulabilirsiniz. Beyaz veya siyah renklerde rulo halinde satılan parke altı şiltelerini Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT