Toplam 28 üründen, 1-28 arası gösteriliyor.

Oto Soğutucuları


Oto Buzluk 24 Lt
Oto Buzluk 24 Lt
Temin Edilemiyor

Oto Soğutucuları

Otomobil aksesuarları kategorisinin altında yer alan birbirinden farklı oto soğutucu çeşitleri, Tekzen güvencesi ile ayağınıza geliyor. Buz kasedi, termos, çanta ve dolap çeşitlerini bulacağınız kategoride oto soğutucu fiyatları hakkında bilgi alabilir, ürünler arasında karşılaştırma yaparak uygun ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

 

Buz kasedi çeşitleri arasında az yer kaplayan ve 10-12 saat etki süresi olan farklı ebatlarda ürünler bulunuyor. Bu ürünler arasında ince, aynı zamanda esnek olan buz kasedi çeşitleri küçük dolaplar için iyi bir seçim olacaktır. Buz kasedi çeşitleri dışında sıcak ve soğuk iç izolasyona sahip çok bölmeli çantalar da sizleri bekliyor. Beş saat ısı koruma süresi ve soğuk içecekleri uzun süre saklama imkanına sahip olan bu bez çantaları boş olduğunda katlayıp kolayca saklayabilirsiniz. Uzun yolculuklarda ve pikniğe giderken oldukça işlevsel olan bu ürünleri araç bagajında taşıyabilirsiniz. Soğutucu bez çanta çeşitleri arasında piknik ve kamp alanlarında kullanılabilen ve kolay taşınan askılı ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Oto soğutucu termos çeşitleri arasında ise musluklu ve farklı hacimlere sahip ürünler yer alıyor. Buzluk termos çeşitlerinde buz kasedi ile yiyecekleri ve içecekleri 15 saat soğuk tutan ürünlere ulaşabilirsiniz. Oto soğutucu dolap modellerinde 12 volt ile çalışan işlevsel ürünler de bulunuyor. Taşınabilen dolaplar arasında tekerlekli, taşıma ve tutma koluna sahip ürünleri seçerek yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Bu ürünler dışında kutu meşrubatları soğutmak ve soğuk tutmak için tasarlanan meşrubat soğutucusu gibi ürünleri de temin edebilirsiniz. Oto soğutucu kategorisindeki bu ürünleri Kale, Modacar, Ezetil, Kuhl, Concept, Connabride, Transformacion markalarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT