Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Metal Dosya Dolabı

Ofis mobilyaları arasında yer alan ve çeşitli evrakları veya dosyaları saklamak için kullanılan metalden üretilmiş dolaplar, metal dosya dolabı kategorisinde yer alıyor. İş yerinin en temel ihtiyaçlarından biri olan evrak dolapları arasında farklı ebatlarda ve modellerde ürünler bulunuyor. Kapaklı, büyük ya da küçük dolaplara ulaşacağınız bu kategoride çekmeceli klasör dolabı çeşitlerini de bulabilirsiniz.

 

Kapaklı metal dosya dolapları arasında ürünlerin ebat, hacım ve ağırlık gibi özellikleri hakkında detaylı bilgiyi ürün sayfalarından edinebilir, kullanım alanınıza uygun olan doğru ürünleri seçebilirsiniz. Çift kapaklı dolaplar arasında kapak, zemin ve ayak kısmı için farklı kalınlıklarda sacların kullanıldığı ürünleri inceleyebilir, darbelere karşı dayanıklı malzemeden üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Asma kilit bölümü bulunan ürünleri tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dış yüzeyleri pütürlü boya ile boyalı beyaz ve krem renkli ürünler ofis ortamında uygun bir kullanım sunuyor. Çift kapaklı dolaplar arasında 198’lik, 130’luk ve 100’lük dolaplara ulaşabilir, kullanım ihtiyaçlarınıza hitap ürünü kolayca seçebilirsiniz.

 

Dosya dolaplarında ise ebatları ve ağırlıkları birbirinden farklı 2 çekmeceli, 3 çekmeceli ve 4 çekmeceli dolaplar metal dosya dolabı kategorisinde sizleri bekliyor. Metal dosyalıklar arasında isim etiketi bölümü bulunan dolapları seçerek aradığınız dosyayı daha hızlı bulabilirsiniz. Kolay açılan çekmece mekanizması sayesinde rahatlıkla kullanılan çekmeceli dosya dolaplardan ihtiyacınızı karşılayan ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

 

Çeşitli iş yerlerinde rahat ve güvenli bir kullanıma sunan metal dosya dolabı fiyatları hakkında detaylı bilgi edilebilir, ürünler arasında karşılaştırma yaparak uygun ürünü Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT