Toplam 82 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Koşu Bantları


Koşu Bantları

Evde sporun ve cardio yapmanın olmazsa olmazı, spor outdoor ürünlerinden, fitness kondisyon kategorisinde bulunan, koşu bantı, kondisyonunuzu arttıracak. Koşu bandı denince akla gelen tüm iyi markaları sizin için topladık. Aradığınız tüm özelliklere, geniş ürün yelpazemiz sayesinde sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında Altis, Hattrick, Dynamic koşu ve Voit koşu bantları bulunuyor.

 

Ev şartlarınıza uygun, kolayca taşınabilen, az yer kaplayan ürünlerin yanı sıra farklı performans özelliklerine sahip birçok çeşit bulunuyor. Sahip olduğunuz alana göre, uygun yürüyüş alanı genişliğine sahip ürünler bulabilirsiniz. Ürün fazla alan kaplamasın istiyorsanız katlanabilir özellikli ürünler seçerek, spor yaptıktan hemen sonra dilediğiniz bir yere kaldırabilirsiniz.

 

Performansınızı ölçmek istiyorsanız, bu kategoride yer alan ürünlerimizin konsollarında birçok farklı özellik bulacaksınız. Ana konsolunda hız, zaman, mesafe, nabız, kalori, eğim ve body fat gibi vücut değerlerini ve performansı gösteren cihazların yanı sıra el konsolunda body fat ölçen, nabız ölçen, hız ve eğim arttırma tuşları içeren farklı koşu bantları bulacaksınız. Kendi vücut ağırlığınıza ve yapmak istediğiniz koşunun hızına uygun, yeterli taşıma kapasitesi ve hız kapasitesine sahip ürün seçenekleri bulunuyor.

 

Programlı çalışmak istiyorsanız kendi uygulayabileceğiniz manual programa sahip cihazların yanı sıra hem manual hem de otomatik programlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Sakatlanmalara karşı darbe önleyici amortisörlere sahip cihazlar ile sağlığınızı spor yaralanmalarına karşı koruyacaksınız. Müzik keyfinden uzak kalmamak için mp3 çalar, usb, telefon gibi cihazların bağlanabildiği bir ürün seçebilirsiniz. Su şişesi ve telefon alanı gibi alanlar içeren tüm aklınıza gelebilecek ihtiyaçlarınıza yönelik çeşit çeşit koşu bantı seçenekleri burada!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT