Toplam 932 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Dalış Malzemeleri


Dalış Malzemeleri

Spor ve outdoor malzemeleri arasında dalış için gerekli olan ürün çeşitleri de size sunuluyor. Dalış sırasında gerekli olan farklı ürünleri bulacağınız dalış malzemeleri kategorinde maske, palet, zıpkın ucu, dalış elbisesi gibi ürünlere kolayca ulaşacak, bu ürünleri Akona, Coast, Coltri Sub, Dive System, Ist Diving, Med Diving, Megasport, Meydan Kamp, Problue, Seakodive, Sano Sub, Sherwood, Tekzen, Typhoon, Xdive gibi farklı markalardan temin edebileceksiniz.

 

Palet çeşitleri arasında farklı büyüklüklerde ürünleri bulabilecek, havuz eğitimi için uygun tasarıma sahip ürünleri incelebileceksiniz. Dalış için kullanılan maske çeşitlerinde ise yumuşak silikon malzemesi sayesinde yüzü tam kavrayan, hızlı ayarlanama özelliği olan aynı zamanda geniş görme alanı sunan maskeler ile su altında daha net bir görüş elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasında derin dalış malzemeleri ve sığ sulara kullanıma uygun dalış malzemelerini bulacaksınız. Dalış malzemelerinden en önemlisi olan dalış kıyafetleri arasında ise çift astarlı kumaştan üretilen, dizlikleri silikon destekli kısa veya dalış malzemeleri setlerine ulaşacak ve dalış malzeme çantası çeşitlerine inceleyebileceksiniz. Su altında kullanılmak için tasarlanan fener çeşitleri arasında ise açma kapama anahtarı olan, pil ile çalışan ve farklı derinliklere göre su geçirmezlik özeliği olan el fenerlerini temin edebilirsiniz.

 

Bu ürünlerin yanı sıra dalış malzemeleri arasında maske kayışı, zıpkın ucu, palet kayışı, hortum, regülatör askısı, su altında kullanılmak için tasarlanan makaslı bıçak, konsol, tüp vanası, ağırlık yeleği, sualtı tüfeği, akıntı kancası, sualtı yazı tahtası, dalış eldiveni, zıpkın makarası, palet çantası, dalış bıçağı, regülatör ve su geçirmez malzeme çantası gibi birçok ürünü bulabileceksiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT