Toplam 58 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Battaniyeler Tek Kişilik


Battaniyeler Tek Kişilik

Battaniyeler tek kişilik, tek kişilik yatakların üstüne örtüldüğü gibi soğuk havalarda da ısınmak için tercih ediliyor. Renkleri, malzemeleri, ve tarzlarıyla çeşitlilik arz eden ürünler içinde klasik ya da modern çizgiler taşıyan tek kişilik battaniyeler bulabilirsiniz. Taç, Mink, Merinos, Gold Case gibi isim yapmış markalara ait kaliteli ürünler arasından kendi zevkinize uygun battaniyeleri bulabilirsiniz. Soğuk havalarda dizlerinizin üzerine örteceğiniz battaniyeler ile ısınmanın yanı sıra ayrı bir keyif yaşayabilirsiniz.

 

Tek kişilik genç battaniyeler ve tek kişilik lisanslı battaniyeler, taşıdıkları desenlerle çocukları, gençleri ve genç kalanların tercihi oluyor. Sevilen çizgi karakterleri barındıran bu canlı renkler taşıyan ürünler, kullanıldıkları ortamlara ayrı bir neşe katıyor. Akrilik ve polyester malzemeden yapılan tek kişilik battaniyeler, yumuşacık yapılarıyla, tatlı bir dokunuş sağlıyor.

 

Pamuklu, akrilik Scotch battaniyeler, yumuşak yapılarının yanı sıra sade bir güzellik de sağlıyor. Desenli, pamuk, akrilik, polyester karışımlı battaniyeler tek kişilik ürünler olarak, pikelere güzel bir alternatif oluyor ve özellikle kış aylarında tek kişilik yatak örtüsü olarak sıkça tercih ediliyor. Çok daha doğal bir yapı sergileyen tek kişilik örgü battaniyeler, sıcak tutmalarının yanı sıra sundukları estetikle de tercih ediliyor.

 

Tek kişilik battaniye modelleri ile farklı amaçlara uygun ürünlere ulaşabilir, kullanım amacınıza göre farklı ebatlardaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Diz üstü ve çocuk battaniyeleri arasından daha küçük boyları tercih edebilir, yetişkin yatak örtülerinde daha büyük ebatları kullanabilirsiniz. Ev tekstili bölümünde bulunan, battaniyeler tek kişilik kategorisinde seçim yaparken; kullanım amacınıza ve zevkinize uygun desenler, renkler içeren ürünleri seçerek, Tekzen kalitesiyle hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT